EUROFORUM. Eurovision Song Contest in Russia Организаторы и участники проекта:
· ESCKAZ - Узнайте новости Евровидения первыми (Андрей Михеев)
· hitmaking.com (Алексей Чаpыков)

Пісенний конкурс Євробачення, Дитяче євробачення, Танцювальне євробачення. Обсуждение на украинском и русском языках.  
Форум переехал на новый движок по адресу
http://eurofo.ru/m

Эти страницы оставлены только для чтения. Логины и пароли действительны на новом месте.
Комментарии от администрации.
Список форумівСписок темНова темаШукатиУвійти Теми: <<>>
Сторінки: <<123456All>>
Сторінка: 4 з 6
Aleksandra Zaec  (---.gtc.kiev.ua)  03.09.2010 12:37   

mirage2
А хіба вік якесь має значення?? не думаю.

Має, має..)) Подивіться на середній вік прихильників Матіаса)

mirage2
Matias (лат.) - Божий Дар

Ой не ті нам дарунки щось Бог дарує.. Ой не ті...)))

mirage2  (---.pool.ukrtel.net)  03.09.2010 12:50   

Бандерівець :)))
пишіть краще російською, а то щось прикрі граматичні помилки у ваших текстах знаходжу :)))
Ви за правило "Qui scribit,bis legit" да??

mirage2  (---.pool.ukrtel.net)  03.09.2010 13:09   

Бандерівець :)))
і бажано таку "libellus"прокоментувати, а то ми "малолетки" не зовсім розуміємо)

Irysia  (---.volia.net)  03.09.2010 13:43   

mirage2
Irysia Я про Даха Браха вперше чую. а якби ви виставили його фото, то хоч я на вигляд знала його) а так нічого.
Його? Ню-ню... Це колектив, взагалі-то... Ви когось окрім Матіаса слухаєте? Ну хоч мінімально українською культурою цікавитеся?

І взагалі, я не розумію, сенс зараз влаштовувати ці агіткампанії. Тре дочекатися конкурсних пісень. А то може хтось невідомий заспіває круту пісню, а хтось з фаворитів тотальну лажу. Сенс ото зараз говорити про шось?

Але в будь-якому випадку я проти Матіаса через тотальну нелюбов співати наживо.

mirage2  (---.pool.ukrtel.net)  03.09.2010 14:06   

цікавлюся, і слухаю я сучасну музику і в тому числі Матіаса.

Irysia  (---.volia.net)  03.09.2010 14:30   

mirage2
цікавлюся, і слухаю я сучасну музику і в тому числі Матіаса.
Те, що Ви слухаєте МАтіаса ми вже зрозуміли. Не обов'язково його прізвище щоразу писати. Когось ще назвати можна? Ну не зійшовся ж на ньому весь цей білий світ.

mirage2  (---.pool.ukrtel.net)  03.09.2010 15:09   

Якщо чесно я Вас дедалі менше розумію!!!!!!
Що Ви мені намагаєтесь сказати??Що Ви проти Матіаса, це я вже зрозуміла!!! Вам що всіх написати кого я слухаю??
Не бачу смисла в нашій розмові.....

Angel_Ann  (---.rubinplus.net)  03.09.2010 17:37   

Здесь каждый высказывает свою точку зрения!
Мы рассказываем о начинающем артисте Алексее Матиасе,так как нам интересно его творчество и мы считаем этот талантливый парень достоин представлять Украину на ЕВРО 2011.Если же кому то не нравиться творчество Алексея лучше ничего не пишите!Мы здесь рассказываем о своих кандидатах!вы рассказываете о своих!

gbatuka44-24  (---.ins.dn.ua)  04.09.2010 01:38   

Алексей Матиас самый достойный участник от Украины!!!!!! Он сможет достойно
представить нашу страну на Евровидении 2011!!!!!!!!!!! На него единственная надежда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Алексей финалист Фабрики звезд 3 и главное: победитель Фабрики суперфинал!!!!!!!!!!!! Победитель всех трех украинских фабрик! Лучший фабрикант проэкта! Лучший из лучших!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Алексей самый сильный вокалист!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! У него прекрасный,очень сильный голос!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Он очень добрый и скромный парень!!!!!!!!!!!!!!! Алексей очень обаятельный молодой человек!!!!!!!!!!!!!
На фабрике его даже назвали ангелом,фабричным ангелом!!!!!!!!!!!!! Ведь он и есть ангел!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Когда вы его увидите,вы поймете!!!!!!!!!!!!!! А самое главное, Алексей необыкновенно талантлив!!!!!!!!!!!!!!!!!! У него талант от бога!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я никого не агитирую,каждый голосует за того,к кому лежит душа,кто ближе по духу,кого считает достойным и т.д.
Просто подумайте и если вы со мной согласитесь,пожалуйста поддержите Алексея!!!!!!!!!!!!!!!!!! Уверяю вас,вы не ошибетесь,не пожалеете! Ему очень нужна ваша поддержка!!!!!!!!!!!!!!!
Подробнее об Алексее Матиасе вы узнаете сдесь [alexmatias.com] или на его сайте вконтакте [vkontakte.ru]
Спасибо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Matias от лат. значит "Божий дар"

juliaDreamer  (---.pool.ukrtel.net)  04.09.2010 01:40   

Ображати людину,не знаючи її,це не гарно.У Матіаса дійсно талант,який заслуговує поваги.Давайте не будемо нікого ображати,і нехай переможе найкращий.

Irysia  (---.volia.net)  04.09.2010 01:50   

gbatuka44-24, а ще більше знаків оклику? Слабо?
Дівчатка, вам тут цікаво одна одній нахвалювати Матіса? У нього форуму нема чи шо? тут це нафіг нікому не потрібно. Мало того, ви робити Матісу ведмежу послугу, адже після мільйона отак повідомлень від одного його імені почне нудити. Мене от вже.

mirage2  (---.pool.ukrtel.net)  04.09.2010 02:55   

Нудить.........може аспірину, а то завтра голова ще більше буде боліти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

denny  (---.pool.ukrtel.net)  04.09.2010 12:16   

gbatuka44-24
Алексей Матиас самый достойный участник от Украины!!!!!! Он сможет достойно
представить нашу страну на Евровидении 2011!!!!!!!!!!! На него единственная надежда!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Алексей финалист Фабрики звезд 3 и главное: победитель Фабрики суперфинал!!!!!!!!!!!! Победитель всех трех украинских фабрик! Лучший фабрикант проэкта! Лучший из лучших!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Алексей самый сильный вокалист!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! У него прекрасный,очень сильный голос!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Он очень добрый и скромный парень!!!!!!!!!!!!!!! Алексей очень обаятельный молодой человек!!!!!!!!!!!!!
На фабрике его даже назвали ангелом,фабричным ангелом!!!!!!!!!!!!! Ведь он и есть ангел!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Когда вы его увидите,вы поймете!!!!!!!!!!!!!! А самое главное, Алексей необыкновенно талантлив!!!!!!!!!!!!!!!!!! У него талант от бога!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я никого не агитирую,каждый голосует за того,к кому лежит душа,кто ближе по духу,кого считает достойным и т.д.
Просто подумайте и если вы со мной согласитесь,пожалуйста поддержите Алексея!!!!!!!!!!!!!!!!!! Уверяю вас,вы не ошибетесь,не пожалеете! Ему очень нужна ваша поддержка!!!!!!!!!!!!!!!
Подробнее об Алексее Матиасе вы узнаете сдесь [alexmatias.com] или на его сайте вконтакте [vkontakte.ru]
Спасибо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Matias от лат. значит "Божий дар"

Вау! та ви шо!!!
За вами вже виїхали. ^_^

Irysia  (---.volia.net)  04.09.2010 12:31   

denny, не заважай народу фанатіти. Ти ж прекрасно знаєш, наскільки дівчаткам подобається рожевий колір. От і рожеві окуляри - це святе :)))

mirage2  (---.pool.ukrtel.net)  04.09.2010 12:43   

denny Ох як круто, За вами вже виїхали. ^_^ ну нарешті, і заберіть з собою Irysia її частенько нудить!!

Модератор  (Модератор)  04.09.2010 12:51   

Давайте перестанем кормить троллей обращать внимание на посты про Матиаса. Авось сами перестанут постить...

denny  (---.pool.ukrtel.net)  04.09.2010 13:06   

А мне нравятся тролли, и порой кормя их, сам получаешь удовольствие :))

Irysia  (---.volia.net)  04.09.2010 13:23   

Модератор
Давайте перестанем кормить троллей обращать внимание на посты про Матиаса. Авось сами перестанут постить...
шо, як в зоопарку? :)))
Я от на форум Матіаса зайшла (медальку мені за це :)))). Так дівчатка там серйозно налаштувалися дістати Матіасом всі сайти та форуми, присвячені Євробаченню.
Тому коли почнуться власне відбір, всіх єврофанів буде нудити він нього і всі будуть категорично проти нього. Нє, а шо, я не проти. Давайте, дівчатка, уперед!!! Вашими зусиллями легко позбудемося такого кандидата як Матіас!!!

mirage2  (---.pool.ukrtel.net)  04.09.2010 13:47   

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
медальку потрібно заслужити:)) а то б усі "олухи" з медальками ходили=)

Модератор  (Модератор)  04.09.2010 13:53   

mirage2, предупреждение (п. 3.3.3).

Сторінки: <<123456All>>
Сторінка: 4 з 6
Список форумівСписок темНова темаШукатиУвійти Теми: <<>>

© Euroforum, 2003-2017. Hosted by RUZ.NET. Rambler's Top100Rambler's Top100