EUROFORUM. Eurovision Song Contest in Russia Организаторы и участники проекта:
· ESCKAZ - Узнайте новости Евровидения первыми (Андрей Михеев)
· hitmaking.com (Алексей Чаpыков)

Пісенний конкурс Євробачення, Дитяче євробачення, Танцювальне євробачення. Обсуждение на украинском и русском языках.  
Форум переехал на новый движок по адресу
http://eurofo.ru/m

Эти страницы оставлены только для чтения. Логины и пароли действительны на новом месте.
Комментарии от администрации.
Список форумівСписок темНова темаШукатиУвійти Теми: <<>>
Сторінки: <<123All>>
Сторінка: 2 з 3
Supermenka  (---.bb.netbynet.ru)  21.03.2010 20:36   

Шкода, що Злату Огневіч не відправили на Євробачення!
Вона б зайняла високе місце!

DE-LUXE  (---.envoy.volia.net)  21.03.2010 21:14   

Неужели мы будем открывать 3 тему с исполнителем?

Cre@tor  (Модератор)  21.03.2010 21:15   

А можем вернемся к первой?))))

DE-LUXE  (---.envoy.volia.net)  21.03.2010 21:16   

Я особо не против. Но этого скорее не булет(

Веталь  (---.mytrinity.com.ua)  21.03.2010 23:08   

К первой, надеюсь никогда не вернемся,а вот эту еще долго читать будем)

Главная лиса форума  (---.pool.ukrtel.net)  22.03.2010 00:41   

Дистль
Поменьше радиоформата. Побольше Эстоний, Литв, Швеций, чего-то из ряда выделяющегося.

Цілковито згоден, адже ця пісня дійсно найкраща у відборі, і пісню проспівали, а не прошепотіли, чи прокректали. Голос гарний, проте що будуть робити в разі дискваліфікації?

Irysia  (---.dynamic.peoplenet.ua)  22.03.2010 01:00   

Мені це все так набридло.
Може пропустимо рік, а?

Feelestine  (---.nationalcablenetworks.ru)  22.03.2010 01:47   

неее ребят, не надо ничего пропускать) без вас скучно будет)

shiver2005  (---.pppoe.yaroslavl.ru)  23.03.2010 19:52   

Якась вона ні риба ні м'ясо, з'явилася бо зна звідки.

Веталь  (109.75.196.---)  23.03.2010 23:38   

shiver2005
Якась вона ні риба ні м'ясо, з'явилася бо зна звідки.
Вы специально для этого зарегились на форуме?Я вижу постов у вас море,а именно только этот...К сведению, кто она такая и откуда взялась предыдущую страницу посмотрите ,там есть ее биография.

Khuzdbanakuun  (---.broadband.tenet.odessa.ua)  25.03.2010 00:58   

"Песня "Sweet People", композиторы Алеша, Борис Кукоба и Вадим Лисица, автор текста Алеша - официально назначена Украинской песней на конкурсе Евровидение 2010."
Апофеоз української демократії. Говорили, балакали - сіли та й заплакали. :(

Supermenka  (---.bb.netbynet.ru)  26.03.2010 16:14   

Supermenka  (---.bb.netbynet.ru)  26.03.2010 16:18   

Чудове відео!

Веталь  (109.75.200.---)  26.03.2010 18:08   

На "Евровидении" в Осло Украину будет представлять певица Алеша с композицией "Sweet People", сообщается на официальном сайте песенного конкурса. Официальная заявка об участии Алеши поступила в адрес Европейского вещательного союза (EBU) вечером 24 марта 2010 года.

Ранее Украина не смогла представить песню в срок, так как выяснилось, что композиция "To Be Free", с которой победила Алеша, нарушает правила конкурса. На Национальную телекомпанию Украины, которая представляет участника, был наложен штраф.

В пресс-релизе EBU сообщается, что "To Be Free" не подошла, поскольку была издана до 1 октября 2009 года. Ранее ходили упорные слухи, что песня может являться плагиатом - так, некоторые усмотрели в композиции Алеши сходство с "Knock Me Out" в исполнении Линды Перри и Grace Slick из фильма "Ворон: Город ангелов" 1996 года.

Выбор представителя на конкурс от Украины с самого начала сопровождался скандалами. Так, изначально закрытый конкурс прошел еще в декабре 2009. Его победителем стал Василий Лазарович, однако процесс отбора многих не устроил, поэтому в марте прошел повторный открытый конкурс, где победитель определялся не только авторитетным жюри, но и голосованием телезрителей. В результате этого конкурса победила певица Алеша.

Веталь  (109.75.200.---)  26.03.2010 18:20   

25 березня Alyosha презентувала свою нову пісню Sweet People, з якою вона виступатиме на «Євробаченні-2010».
Sweet People – це пісня-звернення до людей із закликом оберігати нашу планету. Серед «традиційних» естрадних пісень про кохання (з якими з року в рік вирушає на «Євробачення» більшість виконавців) її вирізнятиме більш емоційне та змістове наповнення.

«Той факт, що ця пісня створювалася в рекордно стислі терміни, зовсім не вплинув на її якість. Вона кардинально вирізняється за стилем від композицій інших країн-учасниць «Євробачення-2010», - розповіла Alyosha. «Ця пісня присвячена великій світовій проблемі… Але цю таємницю ми відкриємо дещо пізніше. Повірте, – це дуже щира річ, якою я хотіла би зачепити людей».

На вибір журі було надано три композиції. Для забезпечення фаховості та прозорості відбору також було залучено професійних фахівців – Павла Шилька (шоумен та ведучий «Ді-джей Паша») та Олександра Ксенофонтова (автор пісень та продюсер співачки Руслани).

«Члени журі обрали одну з трьох пісень, які написала Alyosha. Вони були одностайними у своєму виборі, адже Sweet People найбільш схожа за змістом і стилем на пісню To be free, якій менше тижня тому віддали перевагу українські телеглядачі під час відбору учасника на «Євробачення-2010», - зазначив заступник гендиректора НТКУ Валід Арфуш.

Звісно, ми воліли би взагалі уникнути процесу із заміною пісні, - продовжує Арфуш. - Але наше прагнення зробити прозорий національний відбір на конкурс якраз і призвело до перемоги співачки Alyosha. І оскільки ми вже вирішили бути відкритими, то, відповідно, звернулися до Європейської мовної спілки (EBU) з наступним поясненням: один з друзів Олени (Alyosha) виклав в Інтернеті пісню To be free. Безумовно, це суперечить вимогам конкурсу… Ми це визнали, оскільки було обмаль часу відстежити наявну ситуацію. Відтак, оргкомітет EBU пішов нам на зустріч і погодився на заміну композиції. Єдина прикрість – на нас було накладено незначний штраф із гнучкою системою виплати. Повірте, EBU могли застосувати значно жорсткіші санкції до Національної телекомпанії України».

Але існує ще одна проблема. За словами заступника гендиректора НТКУ Валіда Арфуша, наразі команда української учасниці цьогорічного «Євробачення» шукає спонсорів та меценатів, які б допомогли їй належним чином промотувати себе, як виконавицю. «Alyosha не очікувала на перемогу… І, відповідно, виявилася неготовою фінансово. Тож ми усіляко прагнемо їй допомогти. І якщо знайдемо достатню кількість грошей, то обов’язково організуємо промо-тур співачки в ті країни, де люблять і знають Україну».

Між іншим, головною «фішкою» виступу української учасниці на «Євробаченні-2010» стане відсутність бек-вокалу та супроводжуючого балету. Так вирішила команда співачки… Щоб увага глядачів відомого європейського телешоу насамперед була прикута до змісту пісні і манери виконання Альоші.

© Перший Національний

samplistic  (---.zt.ukrtel.net)  26.03.2010 20:01   

Supermenka

спасибо! эт моя робота... :)
самому аж нравится) , у текста песни есть подобный уклон и я решил отредактировать видео, вышло не плохо.

samplistic  (---.zt.ukrtel.net)  26.03.2010 20:03   

У Алеши очень сильный вокал, Европе понравится ее необычность - это в + для нас! :)

Supermenka  (---.bb.netbynet.ru)  26.03.2010 22:40   

samplistic
Supermenka

самому аж нравится) , у текста песни есть подобный уклон и я решил отредактировать видео, вышло не плохо.

Молодец! Отличное видео
+5

vasanik  (---.210.156.13.nat.eurotele.com.ua)  27.03.2010 02:59   

samplistic
Supermenka

а как нащет залить в контак етот шедевр

оо так оно уже там есть
сори

Редагувати 1 раз. Останній раз 27.03.2010 03:00 користувачем vasanik.

samplistic  (---.zt.ukrtel.net)  28.03.2010 06:46   

Supermenka, спс)

vasanik, в контакте уже есть... но оно в ужасном качестве.
Если нужно будет - я могу в личку сбросить ссылку на наилучшее качество - 93 мегабайта в HD качестве. :)

Редагувати 2 раз. Останній раз 28.03.2010 06:48 користувачем samplistic.

Сторінки: <<123All>>
Сторінка: 2 з 3
Список форумівСписок темНова темаШукатиУвійти Теми: <<>>

© Euroforum, 2003-2017. Hosted by RUZ.NET. Rambler's Top100Rambler's Top100